REKLAMADPK

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Informacja Turystyczna w Iławie. )

W iławskiej Informacji Turystycznej szykują się zmiany. Punkt, który dotychczas prowadziła zewnętrzna firma, teraz będzie podlegał miejskiej jednostce: Iławskiemu Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. Do pracy w charakterze Informatora Turystycznego zostaną przyjęte dwie osoby. 

Zdaniem obecnych władz Iławy, w mieście, które ma aspiracje turystyczne, punkt Informacji Turystycznej ma zbyt duże znaczenie, by przekazywać odpowiedzialność za jego prowadzenie zewnętrznej firmie. To właśnie w taki sposób dotychczas zarządzano iławską Informacją Turystyczną. Na jej prowadzenie ratusz ogłaszał przetargi i punkt prowadziła firma, która złożyła najkorzystniejszą ofertę.

Teraz będzie inaczej: punkt przy ulicy Niepodległości zostanie wcielony w miejskie struktury i będzie podlegał miejskiej jednostce organizacyjnej: Iławskiemu Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji. W związku ze wprowadzanymi zmianami ICSTiR ogłosił nabór na stanowisko Informatora Turystycznego. Do pracy przyjęte zostaną dwie osoby. Na dokumenty aplikacyjne kandydatów ICSTiR czeka do 24 marca. Osoby zainteresowane odsyłamy do pełnego ogłoszenia, w którym zawarte są wszelkie potrzebne informacje (LINK).  

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKacze bagno
REKLAMAAutoblask
REKLAMAnotus2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3782 sekundy