REKLAMABlu2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2015, 06:35 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

W ostatnim czasie wyremontowano zewnętrzne elewacje kilku zabytkowych budynków znajdujących się na terenie Iławy. Dawną świetność odzyskały m.in. siedziba Powiatowego Inspektoratu Weterynarii przy ulicy Dąbrowskiego i kamienica położona przy ulicy Kościuszki. W kolejce dość długo czekała zabytkowa willa zajmowana przez Powiatową Stację Sanitarni-Epidemiologiczną. Teraz i ona doczeka się remontu.

Zabytkowa willa położona przy ulicy Sienkiewicza, która pełni obecnie funkcję siedziby iławskiego Sanepidu, przejdzie gruntowny remont. Zakres prac obejmie przełożenie pokrycia połaci dachowej z dachówki ceramicznej, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, renowację istniejącej elewacji budynku oraz przebudowę wejścia do budynku od strony parkingu z przystosowaniem dla osób ograniczonych ruchowo i renowację ogrodzenia od strony frontowej budynku.

Przewiduje się, że prace zostaną ukończone do 20 grudnia b.r. Nie znamy jeszcze wykonawcy robót ani ich kosztu, ponieważ wciąż trwa postępowanie przetargowe.

Fot. Info Iława. Tak zabytkowa willa prezentuje się dzisiaj.

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2255 sekundy