REKLAMAKleks2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:37 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Zdjęcie ilustracyjne.)

"Pod pelargoniowym balkonem" - to tytuł romansu autorstwa iławianki Anny Balińskiej, w którego wydanie najprawdopodobniej zaangażuje się Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta w Iławie. Książka, choć już napisana, ma jeszcze zostać edytowana tak, by pełnić funkcję kobiecego przewodnika po Iławie. "Projekt niedawno się narodził i prace trwają, ale jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, książka może zadebiutować na rynku wydawniczym 8 marca przyszłego roku" - zapowiada Piotr Ambroziak, szef miejskiej promocji.

Autorka, Anna Balińska, zgłosiła się do Urzędu Miasta w Iławie z gotową książką i prośbą o pomoc w pozyskaniu środków finansowych na jej wydanie.

- Pojawił się pomysł, by przenieść akcję książki do naszego miasta, a także, by nadać jej charakter kobiecego przewodnika po Iławie - mówi Piotr Ambroziak, kierownik Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą w Urzędzie Miasta w Iławie. - Odwiedzające nasze miasto turystki mogłyby poznawać Iławę, spacerując po mieście śladami głównej bohaterki książki.

Inicjatywą Piotra Ambroziaka jest również zaproszenie do współpracy przy tym projekcie dwóch innych iławskich artystek. Niewykluczone, że "Pod pelargoniowym balkonem" będzie zawierać ilustracje autorstwa malarki Agaty Topolewskiej i płytę Dominiki Kasprowicz. Z kolei przewodnik Dariusz Paczkowski doradzi, gdzie dokładnie z punktu widzenia skutecznej promocji warto osadzić fabułę książki. Anna Balińska jest na te propozycje otwarta. Prace trwają.

- Projekt niedawno się narodził, na tym etapie nie możemy mówić o ostatecznym kształcie publikacji ani pewnym terminie jej ukazania się na rynku wydawniczym - zastrzega Piotr Ambroziak. - Chcielibyśmy jednak, by książka zadebiutowała 8 marca, czyli na Dzień Kobiet.

Wiadomo również, że publikacją książki wstępnie jest zainteresowane warszawskie wydawnictwo zajmujące się m.in. debiutującymi autorami.

Do tematu wrócimy.

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3271 sekundy