wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2015, 11:31

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum własne. )

Przełamanie GKS-u Wikielec, kolejne trzy punkty Unii i niespodziewana porażka Motoru Lubawa - tak w telegraficznym skrócie można podsumować dzisiejsze spotkania naszych III i IV-ligowych drużyn. W A-klasie liderem jesieni został GKS II Wikielec.

III liga

Start Działdowo - GKS Wikielec 1:2

Wikielec w końcu zwycięski - z wyjazdowego meczu w Działdowie podopieczni trenera Andrzeja Biedrzyckiego przywieźli cenne trzy punkty. Na boisku od początku widać było przewagę drużyny z Wikielca, czego konsekwencją były strzelone przez Karłowicza i Sobocińskiego bramki. Przeciwnik zdołał jednak nawiązać walkę i zdobył gola kontaktowego, a pod koniec spotkania trochę postraszył strzałem, który na szczęście trafił tylko w słupek bramki GKS-u.

Następny mecz podopieczni trenera Andrzeja Biedrzyckiego rozegrają 7 listopada na stadionie w Wikielcu, a ich przeciwnikiem będzie 10. w tabeli Concordia Elbląg.

IV liga

Omulew Wielbark - Amex Bączek Unia Susz 1:2

Mecz rozpoczął się od utraty bramki przez zespół z Susza, ale tę stratę podopiecznym trenera Jarosława Płoskiego udało się nadrobić z nawiązką. Na listę strzelców dla Susza wpisali się Maśka (w 28. minucie) oraz Staniec (w 79. minucie), dzięki czemu Unii można dopisać kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. Następny mecz suszanie rozegrają w Lubawie z miejscowym Motorem i będzie to już spotkanie rundy rewanżowej. Po 15 kolejkach na czele tabeli jest Stomil II Olsztyn z 36 punktami na koncie, a tuż za nim, ze stratą 2 punków, są Motor Lubawa i Unia Susz.

Motor Lubawa – Tęcza Biskupiec 1:3

Po obfitującym w emocje meczu w Lubawie niespodziewanie miejscowy Motor przegrał z Tęczą Biskupiec. Goście dwie bramki zdobyli z rzutów karnych, a gospodarze od pierwszej połowy grali w dziesiątkę. Honorowego gola dla gospodarzy strzelił Śnieżawski.

Klasa okręgowa

Warmia Olsztyn - Radomniak Radomno 2:0 Polonia Iłowo – Czarni Rudzienice 3:4 Ewingi Zalewo – Syrena Młynary 4:2

A-klasa

Ossa Biskupiec Pomorski - Orzeł Ulnowo 6:1 Płomień Turznica - GKS II Wikielec 2:5 Gmina Kozłowo – Osa Ząbrowo 1:2 Mroczno/ Grodziczno – Lider Złotowo 4:1