REKLAMAKleks2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 stycznia 2016, 13:53 komentarzy 2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Obraz Agaty Topolewskiej, który będzie zdobił okładkę tryptyku.)

Na początku przyszłego tygodnia mieszkańcy Iławy będą mieli szansę na pierwsze spotkanie z autorkami osadzonego w Iławie miłosnego tryptyku, na który składają się trzy talenty iławianek: pióro Anny Balińskiej, pędzel Agaty Topolewskiej i głos Dominiki Kasprowicz.

Przypomnijmy, że romans "Pod pelargoniowym balkonem" ukaże się na rynku wydawniczym 8 marca b.r., czyli na Dzień Kobiet. Już teraz jednak rusza akcja promocji wspólnego projektu trzech iławskich artystek: debiutującej Anny Balińskiej, która jest autorką książki, malarki Agaty Topolewskiej, której ilustracje będą zdobić publikację oraz wokalistki Dominiki Kasprowicz, której krążek będzie częścią tryptyku.

Pierwsze otwarte dla mieszkańców spotkanie z autorkami odbędzie się w poniedziałek, 18 stycznia, o godzinie 18:00 w Spółdzielczym Domu Kultury przy ulicy Okulickiego w Iławie. Podczas wydarzenia zaplanowano występ Dominiki Kasprowicz oraz wystawę prac Agaty Topolewskiej. Anna Balińska opowie natomiast o książce.

Wstęp jest wolny, zapraszamy.

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3708 sekundy