REKLAMAKarczma2
REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W Galerii Jeziorak w Iławie tradycyjnie nie zabraknie oferty z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka. W tym roku centrum stawia na aktywne świętowanie tej wyjątkowej okazji. Już w najbliższą sobotę, 3 czerwca, galerię i bulwary nad Małym Jeziorakiem opanują mali miłośnicy dwóch kółek. Program imprezy uzupełnią animacje, zabawy i konkursy z upominkami.

Na uczestników rowerowego happeningu z okazji Dnia Dziecka czeka moc atrakcji. Wspólna zabawa, podczas której o świetne nastroje zadbają animatorzy, rozpocznie się już o godzinie 11:00. Na wszystkich małych gości Galerii Jeziorak czekać będą gry, zabawy i konkursy z upominkami.

Natomiast o godzinie 13:00 spod galerii wystartuje II Kolorowy Rajd Rowerowy. Jego uczestnicy pokonają trasę dookoła Małego Jezioraka, a barwny przejazd poprowadzą rowerzyści z Klubu Turystyki Rowerowej działającego przy PTTK Oddział w Iławie.

Zachęcamy do udziału w przejażdżce - wystarczy, że ozdobisz na kolorowo swój rower na stanowisku rowerowym i możesz ruszać, kręcąc kilometry dla Iławy. Dla wszystkich uczestników rowerowego happeningu organizatorzy przygotowali nagrody niespodzianki i oczywiście konkurs na najładniej ozdobiony rower!

Podczas wydarzenia nie zabraknie też akcentu dotyczącego bezpieczeństwa na dwóch kółkach - prowadzący zadbają, by dzieci przypomniały sobie najważniejsze zasady.

Przed Wami moc rowerowych atrakcji, zabawy i animacje dla najmłodszych - do zobaczenia w sobotę, 3 czerwca, start o godzinie 11:00.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.74 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)