Paszynin2

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

Prezentacja zbiorów pasjonatów z całego kraju, możliwość skorzystania z symulatora jazdy lokomotywą, czy makieta modułowa linii kolejowej - to wszystko i o wiele więcej można oglądać w iławskiej hali sportowo-widowiskowej, gdzie trwa odbywająca się co roku wystawa modeli.

To już dziewiąta edycja tego wydarzenia organizowanego przez pasjonata modelarstwa i kolejnictwa z Iławy Damiana Sikorskiego przy wsparciu finansowym Iławskiego Centrum Kultury oraz organizacyjnym Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji .

Na hali oglądać można modele samochodów oraz kolejowe entuzjastów modelarstwa z całego kraju, którzy przyjeżdżają do Iławy, be prezentować swoje zbiory i dzielić doświadczeniami. Jak co roku nie brakuje zwiedzających, w tym licznych rodzin z dziećmi. Niezmienne największą frajdę sprawia najmłodszym gościom wystawy obserwowanie makiety linii kolejowej. Ciekawą propozycją jest również możliwość spróbowania swoich sił za sterami symulatora jazdy lokomotywą.

W sobotę, 2 lipca, wystawę można odwiedzać jeszcze do 19:00, natomiast w niedzielę w godzinach od 10:00 do 15:00. Zapraszamy do iławskiej hali sportowo-widowiskowej, wstęp wolny. 

Fot. Info Iława.

Część pierwsza 

Część druga

Część trzecia

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9275 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)