REKLAMANexera
REKLAMAZielona aleja 2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 kwietnia 2016, 06:52

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. S. Żeromskiego w Iławie został objęty patronatem kolejnej wyższej uczelni. Dyrektor szkoły Roman Groszkowski 14 kwietnia, w dniu obchodów 110 - lecia Szkoły Głównej Handlowej, podpisał dokument, który zatwierdził współpracę SGH z iławską szkołą. Współpraca jest efektem udziału Żeromka w konkursie zorganizowanym przez uczelnię wyższą. Ze 120 szkół, które złożyły projekty współpracy, do programu „Klasa akademicka SGH” zakwalifikowało się 45 szkół z całej Polski.

Celem współpracy w ramach projektu jest rozwinięcie współpracy Szkoły Głównej Handlowej z wyróżniającymi się liceami w Polsce. Udział w programie stwarza licealistom możliwość stałego kontaktu ze światem akademickim. Z tej niewątpliwie atrakcyjnej współpracy skorzystają uczniowie klasy II F (profil matematyczno - językowy) oraz przyszłoroczni uczniowie klasy I B (profil matematyczno – geograficzny).

Współpraca obejmuje zajęcia dydaktyczne prowadzone przez nauczycieli akademickich oraz współpracowników SGH. Zajęcia będą odbywać się na terenie kampusu uczelni, a także w iławskiej szkole. To także możliwość rozwijania współpracy w zakresie tutoringu dla najlepszych uczniów, korzystania z Biblioteki SGH, czy też współpracy ze studenckimi kołami naukowymi.

Redakcja koła dziennikarskiego "Żeromek"

REKLAMAGaleria

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4647 sekundy