REKLAMAtelmar
REKLAMADPK

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Iławskie Centrum Kultury zaprasza na sobotnie spotkania z grami planszowymi w ramach Klubu Gier Bez Prądu. Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 2 kwietnia o godz. 11.00 w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Skłodowskiej w Iławie. Przygotowana przez organizatorów oferta zajęć to przede wszystkim rozrywka, ale także rozwijanie kreatywności nie tylko dla najmłodszych.

Gry planszowe i stolikowe stają się coraz bardziej popularne wśród wszystkich grup wiekowych. Podczas zajęć przygotowanych przez firmę GrajDołek uczestnicy będą mieli szansę wyboru pomiędzy grami edukacyjnymi, strategicznymi oraz ekonomicznymi. Nie zabraknie też oczywiście klasyki gatunku w postaci takich pozycji jak Monopoly, Scrabble, czy Jenga.

Planszówki to nie tylko świetna zabawa, ale również rozwijanie kompetencji językowych i kulturowych poprzez wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Gry zręcznościowe rozwijające pamięć oraz spostrzegawczość zawierają w sobie wiele elementów pojawiających się w świecie nauki, kultury, słów, kształtów i zjawisk. Są doskonałym uzupełnieniem edukacji nieformalnej, pomagają w rozwoju dziecka, ale przede wszystkim dostarczają dużo świetnej zabawy całym rodzinom.
Kto może przyjść na zajęcia?

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, również tych, którzy chcieliby nauczyć się zasad popularnych gier - informują organizatorzy. - Bez względu na doświadczenie z grami klub jest otwarty dla całych rodzin, seniorów, gimnazjalistów lub studentów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.
KLUB GIER bez prądu

Pierwsze spotkanie: 2 kwietnia 2016r.o godzinie 11.00 ODK przy ul. Skłodowskiej ZAJĘCIA BEZPŁATNE Prowadzący : Szymon Szypczyński (GrajDołek)  Kolejne spotkania odbędą się 9, 16, 23 i 30 kwietnia.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6912 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)