REKLAMASadek

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Zespół De Press (cardamon.pl). )

W poniedziałek, 21 marca, w Nowym Mieście Lubawskim i Mszanowie odbywać się będą wydarzenia z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Przewidziano część oficjalną oraz koncerty.

O godzinie 16:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Nowym Mieście Lubawskim odbędzie się konferencja "70. rocznica Akcji na Marianowie", w której oddział ROAK pod dowództwem podporucznika Stanisława Balli "Sokół Leśny" stoczył zwycięską potyczkę z siłami UB i MO.

Natomiast o godzinie 18:00 w sali wiejskiej w Mszanowie rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy wystąpi Radio Bagdad, rockowy zespół z Trójmiasta, a gwiazdą wieczoru będzie formacja De Press, znana z łączenia punka z tradycyjną folkową muzyką spod Tatr. Jednym z przebojów zespołu jest utwór "Bo jo Cię kochom". Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki można rezerwować i odbierać w GCK Mszanowo.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7657 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)