wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 listopada 2015, 10:15

(Fot. Archiwum klubu. )

Zgodnie z oczekiwaniami zdecydowany lider B-klasowej tabeli, zespół ITR-u Jezioraka Iława, bez trudu pokonał kisielicką Olimpię 6:0. Tym samym zanotował dziewiąte zwycięstwo z rzędu, licząc mecze ligowe i pucharowe.

Podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego do bramki przeciwnika celnie strzelali aż sześciokrotnie. Na listę strzelców wpisali się Daniel Madej (dwukrotnie) oraz Dominik Wojciechowski, Krzysztof Kressin, Wojciech Figurski i Dominik Ćwikliński.

- Po pierwszej, szybko strzelonej bramce łatwiej nam się grało. Było to bardzo proste zwycięstwo, bowiem zespół z Kisielic był słabo przygotowany do tej konfrontacji - ocenił po spotkaniu zdobywca dwóch bramek Daniel Madej. - Atmosfera w zespole jest obecnie bardzo dobra, w każdym spotkaniu gramy o zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera tabeli. Szanujemy każdego przeciwnika, ale też nikogo się nie obawiamy.

Krótki wywiad z piłkarzem w formie materiału wideo dostępny jest poniżej.

Warto wspomnieć też o tym, że przed meczem miała miejsce miła uroczystość: grający trener Wojciech Figurski otrzymał z rąk prezesa Krzysztofa Gaćkowskiego i wiceprezesa Andrzeja Sobiecha pamiątkową statuetkę za zdobycie setnej bramki w barwach iławskiego Jezioraka.

Najbliższy mecz iławskiego Jezioraka to spotkanie wyjazdowe z Liderem Złotowo, które zaplanowano na godzinę 14:00 w niedzielę, 18 października.

ITR Jeziorak Iława – Olimpia Kisielice 6:0

Bramki: Dominik Wojciechowski (2 minuta), Krzysztof Kressin (20 minuta), Daniel Madej (40 minuta), Wojciech Figurski (50 minuta), Dominik Ćwikliński (60 minuta), Daniel Madej (88 minuta).

Składy

ITR Jeziorak Iława: Sobiech, Kressin, Kaszlewicz, Ostanek, Łukaszewski (65. Szych), Parulis (46. Adamek), Madej, Harmaciński, Wojciechowski (60. Krajewski), Figurski, Ćwikliński.

Olimpia Kisielice: Osiecki, Ciepliński Sylwester, Ciepliński Seweryn, Góra, Korzeniak Wojciech, Neuman, Gwiazda, Tarnecki, Michalski, Korzeniak Adam, Burny. Zagrali także- Orzeszek, Różański, Zieliński.