REKLAMAPysk-na_blysk
Paszynin2

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 sierpnia 2015, 16:12 komentarzy 1

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

W sobotę, 29 sierpnia, piłkarze ręczni ITR-u Jeziorak Iława rozegrali mecz sparingowy z zespołem OKPR Orkan Ostróda. Za sprawą reaktywacji iławskiej drużyny szczypiorniaka tego typu widowiska sportowe na stałe wpiszą się do kalendarza lokalnych wydarzeń sportowych.

Mecz rozegrano w sobotę, 29 sierpnia na parkiecie iławskiej hali sportowo-widowiskowej. Zawodnikom z sekcji piłki ręcznej seniorów ITR-u Jeziorak Iława kibicowało kilkadziesiąt osób. Mecz z drużyną OKPR Orkan Ostróda miał charakter kontrolno-przygotowawczy przed zaplanowaną na październik inauguracją sezonu w III lidze szczypiorniaka.

Pierwsza połowa miała bardzo wyrównany charakter, gospodarze odgryzali się gościom właściwie bramka za bramkę. W pewnym momencie zawodnicy Jezioraka wywalczyli nawet 2-3 punktowe prowadzenie, ale niestety nie udało się go utrzymać do końca i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 16:15 dla Orkana.

W drugiej połówce na parkiecie zdecydowanie przeważali już goście. W tej części spotkania gra przebiegała pod ich dyktando, a ostateczny wynik meczu przesądziły cztery zdobyte pod rząd bramki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości z Ostródy 35:29.

Jak jednak zgodnie podkreślali zawodnicy Jezioraka, celem meczu było przede wszystkim ogrywanie się i szlifowanie formy przed meczami o punkty. Te założenia z pewnością udało się osiągnąć. Grający trener Grzegorz Baliński dał szansę na zaprezentowanie się wszystkim swoim zawodnikom. Przed iławską drużyną już wkrótce kolejne mecze. W najbliższy weekend zawodnicy ITR-u wezmą udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Ostródy.

Fot. Info Iława.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Artykuł załadowany: 0.6522 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)