REKLAMASadek

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 sierpnia 2015, 14:45

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

W ostatnią sobotę, 22 sierpnia, reaktywowana drużyna piłki ręcznej, która pod nazwą ITR Jeziorak Iława podejmie rozgrywki w III lidze, zaprosiła do iławskiej hali sportowo-widowiskowej na otwarty trening połączony z prezentacją zespołu. Z kolei w sobotę 29 sierpnia naszych szczypiornistów będzie można obejrzeć w akcji podczas meczu sparingowego z Orkanem Ostróda.

Na zaproszenie grającego trenera Grzegorza Balińskiego i Miłosza Kapcińskiego, czyli osób, które wpadły na pomysł utworzenia w Iławie seniorskiej drużyny piłki ręcznej, w sobotę uczestniczyliśmy w otwartym treningu Sekcji Piłki Ręcznej klubu ITR Jeziorak Iława. W październiku drużyna podejmie rozgrywki w III lidze seniorów, gdzie współzawodniczyć będzie z innymi zespołami z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

Nasza reprezentacja liczy 21 zawodników, z których duża część to byli członkowie kadry juniorskiej Jezioraka Iława, drużyny, która w przeszłości odnosiła spore sukcesy. W powołanym do życia zespole seniorów zagrają: Grzegorz Baliński (rozgrywający, grający trener), Miłosz Kapciński (bramkarz), Tomasz Kalwas (rozgrywający, kapitan), Damian Przytuła (rozgrywający), Wojciech Miklewski (skrzydłowy), Marcin Fornhal (skrzydłowy), Łukasz Adamek (skrzydłowy), Maciej Szymaniak (skrzydłowy), Patryk Kęsicki (rozgrywający), Karol Kosopud (skrzydłowy), Mariusz Zawłocki (rozgrywający), Grzegorz Dudek (bramkarz), Adam Seroczyński (bramkarz), Błażej Żyliński (skrzydłowy), Dariusz Gostrowski (skrzydłowy), Michał Gawiński (rozgrywający), Bartosz Piórkowski (skrzydłowy), Łukasz Kamiński (kołowy), Jakub Jarząb (kołowy), Dawid Mkrtchyn (skrzydłowy) i Adam Patalon (skrzydłowy).

Po raz pierwszy fani szczypiorniaka z Iławy będą mogli zobaczyć naszą drużynę w akcji w sobotę, 29 sierpnia. W iławskiej hali sportowo-widowiskowej zawodnicy ITR-u zagrają sparing z zespołem OKPR Orkan Ostróda. Początek spotkania wstępnie zaplanowano na godzinę 13:00, wstęp wolny.

Z kolei 5 września drużyna Jezioraka weźmie udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Ostródy, podczas którego nasi zawodnicy ponownie zmierzą się z ostródzkim Orkanem, a także z AZS-em UMK Toruń i drużyną Tytani Wejcherowo. Wszystko w ramach szlifowania formy przed inauguracją rozgrywek ligowych, a ta zaplanowana jest już na październik. Pierwszy mecz o punkty zawodnicy Jezioraka rozegrają 10 października ze Szczypiorniakiem II Olsztyn.

Trzymajmy kciuki!

Fot. Info Iława.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.734 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)