wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 lipca 2015, 08:05

(Fot. Archiwum klubu. )

Zawodnicy Iławskiego Klubu Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących "Morena" uczestniczyli w rozegranych w Elblągu międzyklubowych zawodach w strzelectwie laserowym. Rozgrywki były częścią przygotowań do imprezy sportowej rangi Mistrzostw Polski, które w październiku odbędą się w Iławie.

W siedzibie elbląskiego Klubu Sportowego "Elcross" w dniach 4-5 lipca odbyły się zawody o Puchar Klubu IKS "Morena" w strzelectwie laserowym . W zawodach uczestniczyli członkowie klubu IKS „Morena” oraz „Elcross”. Udział wzięło łącznie 33 zawodników, w tym 23 kobiety i 10 mężczyzn. W kategorii kobiet zwyciężyła Klaudia Maria Żelazowska, za nią była Marianna Dorociak, a na trzecim miejscu uplasowała się Regina Szczypiorska. W kategorii mężczyzn niepokonany okazał się Stanisław Piasek, za nim uplasował się Andrzej Szczakowski z klubu „Elcross”, a na kolejnym miejscu uplasował się Edward Dorociak. Rozgrywki wchodziły w cykl przygotowań do Mistrzostw Polski, które w dniach 4-5 października odbędą się w Iławie. Wsparcia organizacyjnego udzielił Departament Sportu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.