REKLAMAipb_nowa

Kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 lipca 2015, 06:14

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
W tym roku Urząd Gminy Iława i Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie organizują Festiwal Nad Jeziorakiem w Siemianach już po raz dziesiąty. Na jubileuszowej edycji tego wydarzenia nie zabraknie gwiazd sceny kabaretowej i muzycznej.

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Festiwalu Nad Jeziorakiem odbędzie się w dniach 17-18 lipca. W piątek na scenie w Siemianach wystąpią: zespół Remedium, Zbigniew Wodecki, Mariusz Kałamaga, Renata Przemyk i kabaret Łowcy.B. Z kolei w sobotę rozrywki dostarczą publiczności Paweł Borzeński, zespół Czerwony Tulipan, Robert Rozmus, Singin Birds Symfonicznie oraz Kabaret Nowaki.

Drugiego dnia festiwalu odbędzie się również konkurs muzycznych talentów i koncert jego laureatów. Osoby zainteresowane udziałem mogą zgłaszać się do 10 lipca. Kartę zgłoszeń i materiały muzyczne należy przesłać na adres mailowy goklaseczno@gmail.com, lub przekazać je osobiście w siedzibie GOK w Lasecznie. Finaliści będą mogli wystąpić na festiwalowej scenie obok uznanych artystów scen polskich, a laureat Grand Prix zostanie zaproszony również na kolejną edycję festiwalu w 2016 roku. Zgłoszenia przyjmowane są zarówno od solistów, jak i od zespołów wykonujących piosenkę literacką. Każdy z wykonawców i zespołów prezentuje dwie piosenki, mile widziane są utwory własne, w tym takie, które zawierać będą motyw X Jubileuszowego Festiwalu Nad Jeziorakiem. Warunkiem udziału jest ukończenie 14 roku życia. 

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8424 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)