REKLAMAgugus
REKLAMAipb_nowa

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
Chwila nieuwagi kosztowała młodego kierowcę Fiata Punto na iławskich tablicach rejestracyjnych sporo stresu. Mężczyzna, włączając się do ruchu z ulicy podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego doprowadził do kolizji z drugą osobówką.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 30 kwietnia, około godziny 15:00, na ulicy Kościuszki w Iławie. Pierwszą informację i zdjęcia otrzymaliśmy na kontakt@infoilawa.pl

Do bocznego zderzenia dwóch pojazdów osobowych doprowadził kierujący Fiatem Punto. Młody kierowca nie zachował szczególnej ostrożności podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy Alfy Romeo.

W wyniku kolizji nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, mimo to na miejsce zostali wezwani policjanci drogówki, którzy wyjaśniali okoliczności stłuczki.

Skończyło się na szczęście tylko na stratach materialnych. W przypadku Alfy Romeo były one niewielkie (stłuczony prawy reflektor), natomiast Fiat Punto w wyniku wgniecenia koła nie nadawał się do dalszej jazdy. 

TEMATY na sygnale
abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAgmina
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAkomunikaty
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8328 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)