REKLAMAsuperpolisa
Paszynin2

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 kwietnia 2015, 11:13

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją artykułu.)

Mateusz B. z Iławy wkrótce stanie przed sądem za wyłudzenie kredytu. Mężczyzna podał nieprawdziwe informacje o swoim zatrudnieniu i dochodach, a także zataił fakt płacenia alimentów. Później, zaciągniętego zobowiązania nie spłacał. Za popełnione oszustwo grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. 

Policjanci z wydziału kryminalnego iławskiej komendy pod nadzorem prokuratury prowadzili śledztwo przeciwko mieszkańcowi Iławy.

- Z ustaleń śledczych wynika, że sprawca dla zysku zawarł umowę o przyznanie kredytu gotówkowego, jednocześnie podając nieprawdę o zatrudnieniu i osiąganych dochodach. Dodatkowo, zataił informację o obciążeniu alimentacyjnym, która miała istotne znaczenie dla uzyskania kredytu - poinformowała sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - W ten sposób mężczyzna wyłudzili prawie 6 000 złotych. Mieszkaniec Iławy nie spłacał także zaciągniętego zobowiązania.

Mateusz B. usłyszał już zarzuty. Kodeks karny za oszustwo przewiduje karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4751 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)