REKLAMADPK

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 kwietnia 2015, 13:13

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Zdjęcie jest ilustracją tekstu. )

Aktem oskarżenia zakończyło się postępowanie przeciwko Kamilowi S., 24-letniemu mieszkańcowi gminy Elbląg, które prowadzili pod nadzorem prokuratury kisieliccy policjanci. Mężczyzna przez kilka miesięcy groził pobiciem swojej byłej partnerce i ich malutkiemu synkowi. Kobieta czuła się realnie zagrożona, bo mężczyzna już wcześniej był karany za poważne przestępstwa. 

Policjanci z Posterunku Policji w Kisielicach pod nadzorem prokuratury prowadzili śledztwo przeciwko mieszkańcowi gminy Elbląg.

- Z ustaleń śledczych wynika, że sprawca przez kilka miesięcy wielokrotnie podczas rozmów telefonicznych groził swojej byłej partnerce. 24-latek mówił kobiecie, że ją pobije oraz spowoduje u niej i ich małego synka obrażenia ciała - poinformowała sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Kobieta bardzo bała się tych pogróżek i o wszystkim poinformowała policjantów. Wiedziała, że jej były partner odbywał już karę pozbawienia wolności m. in. za usiłowanie rozboju i groźby karalne.

Funkcjonariusze rozpytali dokładnie zgłaszającą i przesłuchali świadków. Zebrany materiał dowodowy pozwolił ustalić sprawcę. Okazał się nim 24- letni mieszkaniec gminy Elbląg. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i złożył wyjaśnienia.

Kodeks karny za to przestępstwo w warunkach tzw. „recydywy” przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4519 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)