REKLAMAsuperpolisa
Paszynin2

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 kwietnia 2015, 05:04

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹
53-letni mieszkaniec gminy Susz i jego partnerka znajdowali się pod wpływem alkoholu, mając pod opieką sześcioro dzieci w wieku od 5 do 16 lat. Funkcjonariusze interweniowali po anonimowym zgłoszeniu w tej sprawie. Dzieci trafiły pod opiekę babci, natomiast sprawą ich rodziców zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

Do oficera dyżurnego iławskiej komendy policji zadzwoniła osoba, która poinformowała policjantów, że mieszkaniec Susza wraz ze swoją partnerką spożywają alkohol, mając pod opieką dzieci.

- Funkcjonariusze od razu pojechali na miejsce, gdzie zastali wspomnianych rodziców. Od mieszkańców gminy Susz wyczuwalny był zapach alkoholu - poinformowała sierż. sztab. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej komendy policji. - 53 – latek wspólnie ze swoją konkubiną opiekowali się sześciorgiem dzieci w wieku od 5 - 16 lat.

W trakcie czynności rodziców poddano badaniu trzeźwości urządzeniem alco-blow, które potwierdziło, że byli oni pod wpływem alkoholu. Dzieci przekazano pod opiekę babci, natomiast sprawą niewłaściwego sprawowania nad nimi opieki zajmie się teraz sąd rodzinny i nieletnich.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.634 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)