wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 października 2014, 00:00

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. nadesłane)

Po raz kolejny w miejscowości Ustka odbyły się Półfinały Mistrzostw Polski w Strzelectwie Pneumatycznym osób niewidomych i słabowidzących w postawie stającej i leżącej. Zawodnicy IKS „Morena” spisali się na medal.

W pozycji stojącej KPN60 Wioletta Zarzecka zdobyła złoty medal i pobiła nieoficjalny rekord Polski w tej kategorii, tuż za nią uplasowała się Klaudia Maria Żelazowska z równie znakomitym wynikiem. W pozycji leżącej KPN40 pani Wioletta nie miała sobie równych i zdobyła 1 miejsce, tuż za podium na czwartym miejscu znalazła się pani Klaudia. Wśród mężczyzn Roman Jagodziński w kategorii stojącej KPN 60 był 4, a w pozycji leżącej KPN60 wywalczył 5 miejsce. Do finału, który zostanie rozegrany w dniach 11-17 listopada w Dadaju zakwalifikował się też Dariusz Zarzecki. "Morenę" reprezentowała również Krystyna Has.

W najbliższym czasie naszych strzelców czekają jeszcze Drużynowe Mistrzostwa Polski oraz powołana zostanie kadra na Mistrzostwa Europy.