wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 października 2014, 12:19

(Fot. Miłosz Klepczyński)

Niedzielny mecz w Ulnowie rozegrany pomiędzy tutejszym UKS-em "Orzeł" a Wichrem Gwiździny zakończył się wynikiem 7:1. Rozpoczął się natomiast od minuty ciszy poświęconej Marcinowi Lisiakowi, zawodnikowi i działaczowi Czarnych Rudzienice, który 6 października zginął tragicznie w wypadku samochodowym.

Mecz rozpoczął się od szybko strzelonej bramki dla Ulnowian, już w 32 sekundzie do bramki gości trafił Radosław Sobkowiak. Druga bramka wpadła 2 minuty później za sprawą Piotra Misiaka. Do przerwy rywale zdążyli odpowiedzieć tylko jedną bramką i po 45 minutach obie drużyny schodziły przy wyniku 2:1. W drugiej połowie drużyna z Ulnowa jeszcze 5-krotnie pokonywała golkipera gości. Kolejne dwie bramki trafił Klimek, a jedną świeżo upieczony tata – Łukasz Kuchnio. Na cześć dziecka Łukasza po jego trafieniu zawodnicy Orła zatańczyli tzw. „kołyskę”. Na listę strzelców wpisał się również Maciej Wilczak, a wynik spotkania ustalił na 7:1 Paweł Klimek, dla którego była to trzecia bramka w meczu. W tabeli z 15 punktami Orzeł Ulnowo zajmuje trzecią lokatę i w nastepnej kolejce zmierzy się w arcyciekawym spotkaniu z ITR-em Iława.

B-klasa, pozostałe wyniki:

GKS LZS Szymbark 0-2 GSKF Montowo   Iskra Smykówko 1-2 ITR Iława 2000   Orzeł Ulnowo 7-1 Wicher Gwiździny   SKF Kunki 1-6 Płomień Turznica   Lider Złotowo 5-0 Avista Łążyn   Jordan Kazanice 1-1 LZS Jamielnik