wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 sierpnia 2014, 09:59

W swoim inauguracyjnym meczu w B-klasie ITR Iława zremisował na wyjeździe z zespołem Avista Łążyn 1:1.

Bramkę dla iławian w 35. minucie, po rozegraniu stałego fragmentu gry i otrzymaniu dokładnego podania wprost na głowę, strzelił Krzysztof Kressin. Taki wynik utrzymywał się do 65. minuty, wtedy to na polu karnym ITR-u faulowany był zawodnik Avisty. Sędzia podyktował rzut karny, który łążynianie skutecznie zamienili na bramkę. Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji mecz zakończył się wynikiem 1:1. Tym samym, podopieczni Andrzeja Tołstika mogą sobie dopisać pierwszy punkt w ligowej tabeli. Dodajmy, że stan murawy, na której zostało rozegrane to spotkanie, pozostawia wiele do życzenia.

Następne spotkanie ITR Iława rozegra na swoim boisku z Płomieniem Turznica.