wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 sierpnia 2014, 07:10 komentarzy 1

(Foto: Karol Synowiec)

W ostatnią sobotę (8 sierpnia), zespół ITR-u Jeziorak wygrał 2:1 kolejny mecz kontrolny rozegrany w ramach przygotowań do nowego sezonu. Tym razem, przeciwnikiem biało-niebieskich byli juniorzy GKS-u Wikielec.

W pierwszej połowie spotkania, mimo licznych okazji, kibice obejrzeli tylko jedną bramkę. W 40. minucie meczu, po ładnej asyście Andrzeja Jaworskiego, piłkę do siatki skierował Dominik Ćwikliński. Po przerwie, podopieczni Jarosława Płoskiego dążyli do strzelenia wyrównującego gola, ta sztuka udała się GKS-owi w 53. minucie. Bramka padła po stałym frragmencie gry. Zawodnicy z Wikielca, nie czekając na gwizdek sędziego, szybko rozegrali piłkę, czym całkowicie zaskoczyli Jeziorowców i zdobyli w łatwy sposób gola.
Remis utrzymywał się do 80. minuty spotkania, a minutę później można było podziwiać piękny strzał Piotra Ciurkowskiego oddany z około dwudziestego metra w samo okienko bramki GKS-u. Tym sposobem Jeziorak ustalił wynik meczu na 2:1.

Działacze ITR-u Jeziorak po meczu nie kryli zadowolenia z faktu, że wielu chłopaków odpowiedziało na ogłoszenie o naborze do zespołu. Na przyszły tydzień działacze planują zoorganizowanie małej niespodzianki dla kibiców. O szczegółach wkrótce poinfomormujemy na portalu.