REKLAMADPK

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 sierpnia 2017, 07:12

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława. )

W tym tygodniu, zwłaszcza w jego pierwszej części, upały na pewno nam nie grożą - panować będą umiarkowane (żeby nie powiedzieć niskie) temperatury. Pogoda nie będzie jednak należała do najspokojniejszych – mogą występować burze i opady, choć nie powinny one należeć do bardzo groźnych – na razie dla naszego województwa IMGW-PIB nie wydał żadnych ostrzeżeń meteorologicznych. Druga część tygodnia to z kolei szansa na wzrost temperatury.

Poniedziałek w Iławie to 40-procentowe prawdopodobieństwo wystąpienia burzy i umiarkowane opady deszczu. Opady będą miały przelotny charakter i nie zabraknie przejaśnień. Temperatura będzie dość niska, najprawdopodobniej osiągnie maksymalną wartość zaledwie 19 stopni.

Bardzo podobny będzie w naszym mieście wtorek. Termometry także wskażą maksymalnie 19-20 stopni, będzie częściowo słonecznie z przelotnymi opadami deszczu i być może burzą – tym razem prawdopodobieństwo jej wystąpienia będzie jednak mniejsze i wyniesie 20%.

Trochę pokropić może także w środę. Tego dnia ma się u nas trochę ocieplić – temperatura wzrośnie do 22 kresek.

W drugiej części tygodnia synoptycy spodziewają się zmiany cyrkulacji powietrza i słupek rtęci w termometrach może jeszcze powędrować w górę, by w czwartek wskazać 24, a w piątek 26 stopni. Czwartek zapowiada się pogodny i słoneczny, natomiast w piątek może znów trochę popadać.

Weekend, według dzisiejszych prognoz, także ma być ciepły, według niektórych – nawet gorący...

Życzymy udanego tygodnia!

REKLAMAszkoła ciechanow

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMAMartex
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3516 sekundy