REKLAMAWardrom
klonowski
wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 sierpnia 2017, 08:35

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Info Iława.)

Za nami druga edycja iławskiego Kabaretonu. Podobnie jak rok temu, gdy Iławskie Centrum Kultury po raz pierwszy eksperymentowało z tym formatem, impreza okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zgromadzona w iławskim amfiteatrze publiczność bawiła się wyśmienicie, zarówno podczas programu pierwszego kabaretu – formacji Made in China, jak i występu gwiazdy wieczoru – znanej i lubianej wrocławskiej Neo-Nówki.

Publiczność Kabaretonu liczyła ponad 1,5 tysiąca osób, a byłaby jeszcze liczniejsza, gdyby nie fakt, że w amfiteatrze... zabrakło miejsc. Iławskie Centrum Kultury sprzedało wszystkie bilety na imprezę i to w przedsprzedaży!

Widzowie bawili się znakomicie, najpierw z formacją Made in China, która zaprezentowała przebojowy program pod nazwą „Tylko dla widzów dorosłych i inne skecze”, nawiązując świetny kontakt z widzami. Później na scenie oglądaliśmy artystów Neo-Nówki, którzy pojawili się w roli gwiazdy wieczoru i na pewno nie zawiedli swoich miłośników. W Iławie formacja zaprezentowała swój najnowszy program. „Kazik sam w domu” to miks skeczy, który przeniósł widzów w świat archetypowej polskiej rodziny i był swoistą instrukcją obsługi współczesnego mężczyzny.

Kabareton to na pewno jeden z największych hitów tego lata w Iławie. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że imprezę warto wpisać do wakacyjnego kalendarza na stałe.

Fot. Info Iława.

Część pierwsza

Część druga

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9977 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)