REKLAMAPatrz
klonowski

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 sierpnia 2017, 07:46

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Pan Zbyszek, lokalny uczestnik czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" (fot. TVP).)

Zaradny, optymistyczny, z duszą romantyka – taki jest Zbigniew Kraskowski z Sumina w gminie Biskupiec. Czy miłość na całe życie, o której marzy 42-latek, uda się znaleźć w programie „Rolnik szuka żony”? Szanse są duże, bo lokalny uczestnik telewizyjnego hitu telewizji publicznej zakwalifikował się do ścisłej piątki uczestników kolejnej edycji serii.

Pan Zbigniew jest sołtysem Sumina w gminie Biskupiec, samodzielnie prowadzi też gospodarstwo o powierzchni około 70 hektarów. Jego życie jest spokojne i szczęśliwe, ale... trochę samotne, bo dotychczas pan Zbyszek nie miał szczęścia w miłości. O jego udziale w programie „Rolnik szuka żony” po raz pierwszy można było usłyszeć w kwietniu tego roku, gdy Telewizja Polska zaprezentowała wizytówki dziesięciu osób, które zakwalifikowano do pierwszego etapu programu. Jesienią na małych ekranach będziemy jednak śledzić losy tylko pięciu uczestników – tych, którzy otrzymali najwięcej listów od osób zainteresowanych poznaniem ich bliżej. W tym ścisłym gronie jest pan Zbyszek, którego spokój, wrażliwość i romantyczna dusza przemówiły do wielu kobiecych serc.

- Jestem romantykiem, chciałbym przeżyć miłość swojego życia, myślę, że to najlepsze, co jeszcze może mnie spotkać. Rodzina jest dla mnie najważniejsza, nie pieniądze czy gospodarstwo. Jestem gotowy na miłość – mówi o sobie skromny gospodarz z naszego regionu, który z programem wiąże duże nadzieje. Czy za jego pośrednictwem spotka kobietę, z którą założy później upragnioną rodzinę? Tego mu życzymy!

Pierwszy odcinek programu TVP1 pokaże już 3 września. Zainteresowanych losami pana Zbyszka przed telewizory zapraszamy o godzinie 21:15. 

Finaliści czwartej edycji cieszącego się ogromną sympatią widzów programu „Rolnik szuka żony”. To do nich napisało najwięcej kandydatów i to ich historie oglądać będziemy w czwartej edycji serii. 

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8244 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)