wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 września 2017, 18:26

Zdecydowana dominacja Jezioraka i mnóstwo sytuacji strzeleckich gospodarzy, w tym wiele wykorzystanych – to obraz gry podczas rozegranego dzisiaj na stadionie przy ulicy Sienkiewicza meczu II rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego pewnie pokonali SKS Szczytno i grają dalej.

Od pierwszego do ostatniego gwizdka nie było wątpliwości, kto w tym meczu dyktuje warunki gry. Był to zespół Jezioraka Iława, który od początku narzucił rywalowi swój styl gry i wypracował mnóstwo sytuacji strzeleckich. Dwie z nich udało się wykorzystać w pierwszej połowie. Wynik otworzył Łukasz Suchocki, a na 2:0 podwyższył Daniel Madej. W drugiej połowie gospodarze dołożyli jeszcze cztery bramki, nie pozostawiając żadnych wątpliwości co do tego, kto był w tym spotkaniu lepszym zespołem. Wynik ustalił na 7:0 gol samobójczy.