REKLAMAWardrom
REKLAMASadek

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 września 2017, 08:45

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum szkoły.)

Niesprzyjająca w sobotę aura nie przeszkodziła iławskiemu "Kopernikowi" w kontynuowaniu tradycji Narodowego Czytania. Akcję przeniesiono z placu przed szkołą do holu "Jedynki". Tam, w ramach akcji objętej honorowym patronatem pary prezydenckiej, tegoroczną lekturę, "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego, czytali uczniowie i nauczyciele oraz przyjaciele szkoły i goście.

Na wszystkich pasjonatów klasyki literatury polskiej czekała przygotowana przez organizatorów kawiarenka. Wszyscy czytający pozostawili po sobie ślad w postaci pamiątkowego wpisu do Kroniki Szkoły oraz Księgi Pamiątkowej. Mogli także liczyć na upominek od partnera akcji - Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie, która tradycyjnie przygotowała znaczki z logo Narodowego Czytania. Można było także otrzymać na własnym egzemplarzu "Wesela" odbitkę stempla, który "Kopernik" otrzymał z kancelarii Prezydenta RP.

Fot. Archiwum szkoły.

TEMATY
abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8745 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)