wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 września 2017, 16:16

(Fot. Archiwum własne. Zdjęcie ilustracyjne. )

W piątej kolejce spotkań okręgówki, lider, zespół Jezioraka, podejmował dzisiaj drużynę Płomień Turznica, ekipę ze środka ligowej tabeli. Po przerwie w postaci jednego remisu z ubiegłego tygodnia biało-niebiescy powrócili do zwycięskiej passy, strzelając rywalom cztery bramki i jednocześnie zachowując czyste konto.

Podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego na prowadzenie wyszli w 17 minucie spotkania. Listę strzelców Jezioraka otworzył Radosław Galas. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie, ale 1:0 to nie było ostatnie słowo Jezioraka. W drugiej odsłonie padły kolejne bramki, trafienia dla Jezioraka zaliczyli Wojciech Figurski, ponownie Radosław Galas i - już w doliczonym czasie gry - Łukasz Suchocki.

W szóstej kolejce spotkań Jeziorak zagra na wyjeździe z Polonią Iłowo.

Jeziorak Iława – Płomień Turznica 4:0 (1:0)

1:0 - Radosław Galas
2:0 - Wojciech Figurski
3:0 - Radosław Galas
4:0 - Łukasz Suchocki