REKLAMAsuperpolisa
Paszynin2

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 września 2017, 07:38

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Archiwum policji, zdjęcie ilustracyjne. )

W Komendzie Powiatowej Policji w Iławie po raz kolejny „poleje się” policyjna krew. Akcja honorowego krwiodawstwa pod hasłem "Błękitni na pomoc" adresowana jest do funkcjonariuszy oraz pracowników cywilnych policji, ale organizatorzy do udziału gorąco zapraszają także wszystkich chętnych spoza środowiska policyjnego.

Akcję zaplanowano na 7 września. Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Celem przeprowadzenia akcji jest zebranie cennego czerwonego leku od policjantów, pracowników cywilnych i wszystkich chętnych.

Organizatorem akcji jest asp. sztab. Janusz Skuzjus – oficer dyżurny iławskiej policji, a także prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Iławie.

Chętnych do udziału w akcji policjanci zapraszają z dowodem osobistym lub Legitymacją Honorowego Dawcy Krwi do budynku iławskiej policji.

- Dotychczasowe akcje zbiórki krwi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych iławskiej komendy, więc i tym razem mamy nadzieję, że uda nam się podzielić swoją krwią z potrzebującymi. Mile widziane są również wszystkie osoby chętne spoza środowiska policyjnego chcące pomóc - mówi Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej policji.

TEMATY
abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7482 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)