REKLAMAsuperpolisa
Media

Aktualności

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 września 2017, 11:56

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

(Fot. Urząd Miejski w Kisielicach.)

Z dalszego pełnienia funkcji radnej Rady Miejskiej w Kisielicach zrezygnowała Barbara Drypa. W oficjalnym piśmie radna nie poinformowała o powodach swojej decyzji, wiadomo jednak, że przyczyniły się do niej problemy ze zdrowiem.

- Ostatniego dnia sierpnia wpłynęło do biura rady pismo, w którym radna Barbara Drypa poinformowała o rezygnacji z dalszego pełnienia funkcji radnego - mówi przewodniczący Rady Miejskiej w Kisielicach Janusz Więcek. - Bezzwłocznie przekazałem to pismo do Komisarza Wyborczego w Elblągu.

W piśmie informującym o swojej decyzji Barbara Drypa nie przybliża powodów. Wiadomo jednak, że radna zmaga się z problemami zdrowotnymi, które są tyle poważne, że uniemożliwiają obecność na sesjach.

W takich przypadkach na wniosek komisarza wyborczego wybory uzupełniające rozpisuje wojewoda.

Mowa o okręgu wyborczym nr 14, czyli o Łęgowie. To tam mieszkańcy będą wkrótce wybierać swojego nowego przedstawiciela w radzie. Termin na rozpisanie wyborów to trzy miesiące.

TEMATY
REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4677 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)