REKLAMAMozart2
REKLAMAzielona aleja

Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zaprasza do udziału w VI Rejonowym Festiwalu Pieśni i Piosenki Polskiej. To artystyczny, muzyczny sposób na uczczenie przypadającego 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości. Trwa przyjmowanie zgłoszeń - zarówno solistów, jak i zespołów, a także prac na towarzyszący festiwalowi konkurs fotograficzno-plastyczny. 

Widzowie i wykonawcy VI Rejonowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Polskiej spotkają się w  dniach 9-10 listopada w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie. W poprzednich edycjach przeglądu udział brali chętnie uczniowie lokalnych szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich, a także dorośli mieszkańcy gminy Iława i całego powiatu iławskiego, a także goście z sąsiedniego powiatu nowomiejskiego. Organizatorzy także w tym roku mają nadzieję na jak liczniejsze zgłoszenia artystów i czekają na nie do końca października. Szczegółowe informacje na temat regulaminu festiwalu można uzyskać pod numerem telefonu 89 648 44 23. 

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMAMartex
REKLAMAkomis
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.287 sekundy