REKLAMAMozart2
REKLAMAImage
Pierwsza fotografia zgłoszona do nowej zabawy

Pierwsza fotografia zgłoszona do nowej zabawy "FOTKA MIESIĄCA". (Fot. Aldona Łęgowska-Frymer.)

Do naszej skrzynki odbiorczej trafiają czasem prawdziwe fotograficzne perełki od Czytelników. Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad najlepszym sposobem ich prezentacji, a ponadto nagrodzenia najaktywniejszych użytkowników portalu infoilawa.pl. Tak narodził się pomysł na nową zabawę, którą planujemy organizować cyklicznie, każdego miesiąca.

Pierwszą, październikową edycję zabawy "Fotka miesiąca" otwiera niesamowite ujęcie drzewa z koroną w kształcie serca z Kisielic. Autorką jest pani Aldona Łęgowska-Frymer - dziękujemy i za zdjęcie, i za inspirację do otwarcia nowego cyklu.

Liczymy i czekamy na więcej - ze zdjęciami (tematyka ograniczona jedynie wyobraźnią!) zapraszamy na kontakt@infoilawa.pl lub naszego Facebooka'a. Prosimy, by fotografie były opatrzone krótką notką o chęci udziału w zabawie "Fotka miesiąca" zawierającą dane autora (imię i nazwisko lub pseudonim). 

Nagrodą w październiku będzie zaproszenie na kolację dla dwóch osób. Nagrodę otrzyma jeden uczestnik zabawy.

Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją udostępnionego poniżej regulaminu.

Zapraszamy!

REGULAMIN ZABAWY "FOTKA MIESIĄCA":

1. Organizatorem zabawy "Fotka miesiąca" jest wydawca portalu Iławski Dziennik Internetowy InfoIława.

2. Uczestnikiem zabawy "Fotka miesiąca" jest osoba nadsyłająca zdjęcie zgłaszane do udziału w zabawie.

3. Uczestnik, nadsyłając zdjęcie i biorąc udział w zabawie, potwierdza, że jest właścicielem praw autorskich do przesłanej fotografii i wyraża zgodę na jej nieodpłatną publikację na portalu www.infoilawa.pl oraz w powiązanych mediach społecznościowych.

4. Nadsyłając zdjęcie, uczestnik zabawy podaje dane autora (imię i nazwisko lub pseudonim), które organizator wykorzysta, by podpisać publikowaną fotografię.

5. W przypadku, jeśli fotografia przedstawia osoby trzecie, użytkownik potwierdza, że uzyskał ich zgodę na prezentację wizerunku na portalu www.infoilawa.pl. Wyjątkiem od tej zasady są grupy fotografowane w miejscu publicznym.

6. Jeden użytkownik do jednej edycji zabawy może zgłosić maksymalnie 5 fotografii.

7. Zabawa jest adresowana do amatorów, nie do profesjonalnych fotografów.

8. Zdjęcia można przesyłać drogą mailową (kontakt@infoilawa.pl) lub poprzez nasz profil na Facebook'u, opatrując fotografię krótką adnotacją, że użytkownik chce zgłosić ją do zabawy "Fotka miesiąca".

9. Udział w bieżącym cyklu zabawy wezmą zdjęcia nadesłane do ostatniego dnia danego miesiąca. Zdjęcia nadesłane później wezmą udział w następnym cyklu zabawy. Publikacja na portalu zdjęć biorących udział w zabawie odbywa się na bieżąco.

10. Zdjęcie, którego autor otrzyma nagrodę, zostanie wybrane na podstawie rekomendacji jurora powołanego przez organizatora zabawy. Jurorami będą lokalni profesjonalni fotografowie. Ich ocenie podlegać będą nie tylko walory techniczne zdjęcia, ale także pomysł, moment, ujęcie, wyjątkowość i inne.

11. W jednym cyklu zabawy (czyli w miesiącu kalendarzowym) nagrodzone zostanie jedno zdjęcie.

12. Tematyka zdjęcia jest dowolna.

13. Udział w zabawie "Fotka miesiąca" jest jednoznaczny z akceptacją jej regulaminu.

14. Organizator zabawy zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zdjęcia do zabawy w przypadku, jeśli narusza ono dobre obyczaje i ogólnie przyjęte zasady współżycia społecznego.

15. Organizator zabawy zastrzega sobie prawo do jej zakończenia bez podania przyczyny (po upływie danego cyklu i po zakończeniu go nagrodzeniem zwycięzcy).

16. Organizator zabawy zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszym regulaminie. 

Pierwszą, październikową edycję zabawy "Fotka miesiąca" otwiera niesamowite ujęcie drzewa z koroną w kształcie serca z Kisielic. Autorką jest pani Aldona Łęgowska-Frymer.

REKLAMAszkoła ciechanow

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABp
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMAMartex
REKLAMAkomis
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.303 sekundy