REKLAMAMozart2
REKLAMATYP 1 - IPB

(Fot. Archiwum własne.)

Wycieczkowy statek Ilavia, którym opiekuje się zespół Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, zakończył już sezon 2017. Jego podsumowanie wypada słabiej niż rok temu. Spadły przychody, ilość rejsów i przewiezionych pasażerów. Wśród przyczyn ICSTiR wymienia kapryśną aurę, jaka panowała tego lata, a także niespodziewany "wypadek przy pracy" w postaci awarii, której skutkiem było zawieszenie rejsów na 11 dni.

Przychód na poziomie 86 101 zł, 7 512 przewiezionych pasażerów i 527 rejsów - to kluczowe informacje podsumowujące zakończony już sezon miejskiego statku wycieczkowego Ilavia. Wyniki nie dorównały tym ubiegłorocznym, a tym bardziej rekordom, jakie statek pobił w sezonie 2015. Dla porównania, w poprzednim sezonie Ilavia przyniosła przychód w wysokości 109 891 zł i podczas 540 rejsów przewiozła 9 822 pasażerów. 

Gorsze pod względem pogody lato i sierpniowy przestój spowodowany awarią przekładni - to główne powody słabszych wyników. Teraz, przez dobrych kilka miesięcy, nie zobaczymy Ilavii na Jezioraku. Statek wznowi sezon na przeszłoroczną majówkę. 

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKacze bagno
REKLAMAAutoblask
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3177 sekundy