REKLAMAgaleria 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 października 2017, 19:24 komentarzy 1

(Fot. Archiwum własne.)

Przed sądem rodzinnym i nieletnich w najbliższym czasie tłumaczyć się będzie 16-latka. Młoda mieszkanka Iławy postanowiła poczęstować swoje koleżanki marihuaną. Dla jednej z nich zakończyło się to pobytem w szpitalu.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o nastolatce, która została przywieziona do szpitala po zatruciu nieznanym środkiem. W trakcie czynności okazało się, że 16-letnia mieszkanka gminy Iława wspólnie z koleżankami zapaliła papierosa, po którym bardzo źle się poczuła. Policjanci przyjęli zawiadomienie oraz przesłuchali świadków. Podczas prowadzonego postępowania funkcjonariusze ustalili, że 16-letnia mieszkanka Iławy udzieliła środka odurzającego w postaci marihuany swoim koleżankom, jednej 18-latce i dwóm 16-latkom.

Dziewczyna usłyszała zarzut, do którego się przyznała. Jak oświadczyła, znalazła susz roślinny w woreczku strunowym i postanowiła spróbować. Dla jednej z jej koleżanek, 16-latki, zakończyło się to pobytem w szpitalu. 

Teraz młoda mieszkanka Iławy ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczyła się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

KPP w Iławie 

TEMATY na sygnale
REKLAMAszkoła ciechanow

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Tadeo 1 9 miesięcy temu

    Czy ktoś widział odpowiedzialnego szesnastolatka?:)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMAAutoblask
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4517 sekundy