Europa Center
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 października 2017, 15:13 komentarzy 4
Dzisiaj w Iławie można zaobserwować auto Google Street View. Niecodzienny pojazd robi zdjęcia, które zostaną wykorzystane, by zaktualizować niezwykle popularne mapy internetowego giganta.

Dzisiaj w Iławie można zaobserwować auto Google Street View. Niecodzienny pojazd robi zdjęcia, które zostaną wykorzystane, by zaktualizować niezwykle popularne mapy internetowego giganta. (Fot. Robert Dembiński.)

Pół żartem, pół serio można dzisiaj doradzić wszystkim iławianom poprawę fryzury oraz nienaganne zachowanie. Nasze miasto fotografuje właśnie auto Google Maps Street View. Dzięki takim zdjęciom możemy wybrać się na wirtualny spacer ulicami wybranych miast i miejscowości. 

Wizytę niecodziennego pojazdu na Starym Mieście uwiecznił na kilku zdjęciach iławianin.

- Dzisiaj na ulicach miasta można spotkać samochód Google Street View. Robi on zdjęcia ulic, aby potem można było zwiedzać np. Los Angeles z domu, na komputerze - wyjaśnia całą sprawę w przystępny sposób Robert Dembiński. - Ostatnie zdjęcia były robione w wakacje 2012 roku, więc myślę, że temat jest wart poruszenia. 

Ponadto, jak sprawdzamy na oficjalnej stronie Google, w tym roku auta internetowego giganta fotografują polskie miasta od maja. W październiku projekt dobiega już końca. Z rozpiski lokalizacji wynika, że w województwie warmińsko-mazurskim Google planował odwiedzić jedynie Elbląg, Olsztyn, Ostródę i Szczytno. Ostatecznie, jak widać, na aktualizację swojego wizerunku w popularnych mapach załapała się również Iława. 

A komu w naszym mieście udało się załapać na fotkę? Przekonamy się wkrótce, gdy mapy zostaną zaktualizowane. 

Fot. Robert Dembiński.

REKLAMAswiatowid

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Niks 4 5 miesięcy temu

  Z tego co pokazuje Google Maps większość ujęć Iławy było wykonanych we wrześniu 2012 r., jednak ostatnie zdjęcia naszych ulic robiono w lipcu 2013 r.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~borysek 3 5 miesięcy temu

  też to odkryłem, jednak z tego co sprawdziłem to są to te same zdjęcia co w 2012 tylko z inną datą

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 2 5 miesięcy temuocena: 0% 

  Inwigilacji ciąg dalszy...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~as 1 5 miesięcy temuocena: 67% 

  Chyba Twojej i Twoich sąsiadów ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3056 sekundy