REKLAMAImage

(Fot. Archiwum własne.)

Łącznie sześć osób przyjmie na 9-miesięczne staże Starostwo Powiatowe w Iławie. Są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy - informuje urząd przy ulicy Andersa. 

Staże w zawodzie technik administracji rozpoczną się 02.01.2018 r. i potrwają 9 miesięcy. Po upływie tego okresu gwarantowane jest 3-miesięczne zatrudnienie. 

To oferta dla osób z wykształceniem średnim lub wyższym, które mają status osoby bezrobotnej i ukończyły naukę w roku 2016 lub 2017. 

- Osoby chętne prosimy o składanie CV w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Iławie, pok. 115 - informuje urząd. - Szczegółowych informacji o warunkach, jakie należy spełnić, aby zostać zakwalifikowanym do odbycia stażu, udzielają natomiast pośrednicy pracy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Iławie oraz filiach urzędu w: Lubawie, Suszu, Kisielicach i Zalewie.

REKLAMAszkoła ciechanow

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKacze bagno
REKLAMAAutoblask
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4074 sekundy