REKLAMAMozart2
Partner

(Fot. Czytelnik.)

Lokalna trasa Stradomno-Kamionka jest nieprzejezdna - informuje czytelnik, nadsyłając zdjęcie kolejnej zalanej drogi pod kolejowym wiaduktem na szlaku Warszawa-Gdynia. Poprzednio takie kłopoty, o których także informowaliśmy na portalu, miały miejsce w Ząbrowie. Intensywnie spływająca z pól woda opadowa i awaria pomp w systemie odprowadzającym wodę doprowadziły do utworzenia pod jednym z tamtejszych wiaduktów dużego rozlewiska. W odpowiedzi na nasze zgłoszenie w tej sprawie rzecznik prasowy spółki PKP PLK poinformował o skierowaniu na miejsce sprzętu o zwiększonej wydajności.

Tutaj, na gruntowej drodze Stradomno-Kamionka, wody jest mniej, ale sytuacja powoduje uciążliwość w postaci nieprzejezdności drogi. Ponownie zatem skontaktowaliśmy się z zarządcą infrastruktury, informując o problemie i w imieniu lokalnych kierowców zwracając się z prośbą o sprawne podjęcie interwencji. Liczymy, że działania ze strony PKP PLK wkrótce rozwiążą problem.  

Dziękujemy czytelnikowi za informacje, a wszystkich użytkowników portalu z sygnałami, uwagami, skargami i pochwałami zapraszamy na kontakt@infoilawa.pl. 

REKLAMAsklep2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.292 sekundy