REKLAMAMozart2
REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 października 2017, 10:56 komentarzy 1

"Noc Halloween" - to propozycja Iławskiego Centrum Kultury oraz Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Kadr” dla tych widzów, którzy lubią się bać! Filmowy maraton grozy, podczas którego będzie można zobaczyć trzy mrożące krew w żyłach horrory, odbędzie się we wtorek 31 października. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwa pojedyncze bilety.

Podczas "Nocy Halloween" w Iławie kinoteatr "Pasja" wyświetli trzy horrory.

O filmach (materiały prasowe)

PIŁA: DZIEDZICTWO/napisy/2D, godz. 19:45
(horror, 92 min., od lat 15)

Jedna z najbardziej przerażających, oryginalnych i popularnych serii grozy powraca w wielkim stylu. Ta gra ma proste reguły. Dlatego jest genialna. Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detekty­wom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łą­czyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden ma­kabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

LEATHERFACE/napisy/2D, godz. 21:30 (tylko w Halloween)
(horror, 90 min., od lat 15)

Czas poznać prawdziwą twarz jednego z najbardziej przerażających bohaterów w historii kina. Oparta na faktach historia, która stała się inspiracją dla cyklu kultowych horrorów. Film producentów kultowych horrorów: „PIŁA”, „POLTERGEIST”, „TEKSAŃSKA MASAKRA PIŁĄ MECHANICZNĄ”. W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty. Tak zaczyna się koniec.

AUTOPSJA JANE DOE/napisy/2D, godz. 23:10
(horror, 86 min., od lat 15)

Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic, z czym się dotąd zetknęli, nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

NOC HALLOWEEN w kinoteatrze "Pasja" w Iławie (maraton filmowy)

Start: wtorek, 31 października, godz. 19:45
Zakończenie: około godz. 0:40
Bilet: 30 zł (karnet na wszystkie filmy)
UWAGA! Nie ma możliwości zakupu biletu tylko na jeden film. Odbiór zarezerwowanych biletów najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem maratonu. Po tym czasie nieodebrane rezerwacje będą usuwane. 

DWA BILETY DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFOILAWA. JAK JE ZDOBYĆ?

Czytelników zainteresowanych zdobyciem jednej z dwóch pojedynczych wejściówek na "Noc Halloween" prosimy o udostępnienie linka do konkursowej publikacji na Facebook'u. Wyniki opublikujemy w najbliższą sobotę. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA (sobota 14 października)

Miło nam poinformować, że szczęście tym razem uśmiechnęło się do następujących osób, które wygrywają pojedyncze bilety na filmowy maraton "Noc Halloween" w Kinoteatrze "Pasja":

Janusz Ryfka
Beata Hinz

Gratulujemy. Po odbiór biletów zapraszamy do kinoteatru (od najbliższego poniedziałku) z dowodem tożsamości. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie - wkrótce na portalu www.infoilawa.pl kolejne konkursy z nagrodami dla Czytelników. 

REKLAMAszkoła ciechanow
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick4
REKLAMAAutoblask
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2556 sekundy