REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 października 2017, 15:04 komentarzy 2

(Fot. Warmińsko-Mazurska Policja/archiwum.)

Kary nawet do dwóch lat pozbawienia wolności mogą grozić dwóm mieszkańcom Iławy, którzy zostali przyłapani na kłusownictwie. Mężczyźni nielegalnie łowili ryby za pomocą sieci rybackich typu wonton. Zauważyli ich strażnicy rybaccy podczas patrolowania Jezioraka i powiadomili policję.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany przez funkcjonariuszy straży rybackiej o ujęciu przez nich dwóch mężczyzn, którzy nielegalnie poławiali ryby. Jak ustalili policjanci, którzy przyjechali na miejsce interwencji, funkcjonariusze straży rybackiej patrolowali właśnie Jeziorak, kiedy zauważyli pływających kajakiem dwóch mężczyzn. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, że mogą oni nielegalnie poławiać ryby. Gdy strażnicy rybaccy podpłynęli bliżej, znaleźli w kajaku leszcze i płocie, które mężczyźni wyciągnęli z zastawionych wcześniej sieci. Funkcjonariusze o wszystkim powiadomili policjantów. 30-latek i jego o 3 lata młodszy brat zostali zatrzymani. Policjanci przedstawili im zarzut nielegalnego połowu ryb, do którego mieszkańcy miasta się przyznali. Funkcjonariusze zabezpieczyli także sprzęt, którym posługiwali się bracia.

Za popełnione przestępstwo mężczyznom grozi kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

[KPP Iława]

TEMATY na sygnale
REKLAMANotus_nowa

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Szwager 2 ponad rok temuocena: 100% 

    ostatni raz w tym roku kupiłem pozwolenie na Jeziorak

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~jozek 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Leszcze i płotki... bo niestety nic więcej już nie ma w tym spustoszonym przez rybaków jeziorze

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5046 sekundy