REKLAMATyp 3 - Bar mleczny
REKLAMATYP 1 - IPB

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji: Przyszłość partycypacji obywatelskiej młodych. Konferencja organizowana jest przez Fundację Civis Polonus, Miasto Iława, Młodzieżową Radę Miasta Iława oraz Fundację im. Heinricha Bölla w Warszawie. Wydarzenie poświęcone będzie tematowi partycypacji obywatelskiej młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem Młodzieżowych Rad Gmin.

Konferencja odbędzie się 24 listopada 2017 roku w Kinoteatrze Pasja, ul. Niepodległości 13a w Iławie.

Zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o potwierdzenie udziału do 3 listopada, wypełniając formularz dostępny na stronie: https://partycypacjamlodych2017.konfeo.com

Dodatkowo zachęcamy młodzież do przesyłania zgłoszeń na sesję dobrych praktyk i wymiany doświadczeń Wpływ i moc młodych!

Podczas sesji młodzi będą mieli okazję przedstawić przykłady działań, które pozytywnie wpłynęły na społeczność lokalną. Spośród przesłanych zgłoszeń wybierzemy kilka grup, które będą miały szansę zaprezentować się oficjalnie podczas konferencji. Karty zgłoszeniowe na sesję dobrych praktyk Wpływ i moc młodych (do pobrania na stronie www.civspolonus.org.pl) należy przesłać do moderatorów sesji: paulina.kowalczyk@civispolonus.org.pl  /  kuba.radzewicz@civispolonus.org.pl.

Informujemy również, że 25 listopada odbędzie się drugi dzień konferencji: 

„Przyszłość partycypacji obywatelskiej młodych - warsztaty”.

Zależy nam, aby uczestnicy w sprzyjającej atmosferze warsztatów lepiej się poznali, podzielili się swoimi doświadczeniami i mieli możliwość wymiany refleksji na temat przyszłości zaangażowania obywatelskiego młodych w Polsce. Na drugi dzień obowiązuje oddzielna rejestracja. Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą formularza dostępnego na stronie: 

https://partycypacjamlodych2017-warsztaty.konfeo.com 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizator nie zapewnia noclegu z dnia 24 na 25 listopada 2017 r., ani obiadu w dniu 25 listopada 2017 r.

*Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wydelegowanie maksymalnie 4 osób spośród Młodzieżowej Rady/Stowarzyszenia/Grupy.  

Wioletta Milej, koordynatorka wydarzenia

Program konferencji:

REKLAMAmc1

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAick
REKLAMAdom
REKLAMAZIELONY ZAKATEK
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.128 sekundy