REKLAMAKleks2

(Fot. Info Iława.)

Pogoda dzisiaj nie należy do wymarzonych, we znaki daje się zwłaszcza nieprzyjemny wiatr. Dla morsów, miłośników prozdrowotnych i uwalniających pozytywne emocje lodowatych kąpieli, to jednak żadna przeszkoda. Na "dzikiej" plaży przy ulicy Kajki w Iławie, gdzie odbyła się dzisiaj tradycyjna niepodległościowa, inauguracyjna kąpiel, było tłoczno, gwarno i radośnie. 

Do wspólnego aktywnego obchodzenia Narodowego Święta Niepodległości iławski klub Lodowaci zaprosił już po raz siódmy, a takie zaproszenie skierowane było zarówno do doświadczonych morsów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z morsowaniem. Pomimo niezbyt urokliwej aury frekwencja dopisała - udział w inauguracyjnej, świątecznej kąpieli wzięło kilkaset osób, w tym około 30 "debiutantów". Lodowaci z naszego miasta i okolic gościli zaprzyjaźnionych miłośników zimnych kąpieli z innych miejscowości, w tym Susza, Ostródy, czy Dobrego Miasta. Wielu było także obserwatorów i kibiców, a atmosfera była radosna i świąteczna.
Przed wejściem do wody nie zabrakło obowiązkowej rozgrzewki, a już po kąpieli można było się rozgrzać przy wspólnym, integracyjnym ognisku.

"Narodzie, kąp się w lodowatej wodzie!" - to hasło, jakie przyświecało dzisiejszej świątecznej inauguracji sezonu. 11 listopada na "dzikiej" plaży w Iławie w obiektywie (fot. Info Iława):

REKLAMAGmina Iława

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3672 sekundy