REKLAMAKleks2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 listopada 2017, 11:24 komentarzy 1

(Fot. Archiwum własne.)

Ostatniej nocy w Iławie naprawdę niewiele brakowało do tragedii. Kompletnie pijany mężczyzna prawie utonął w Iławce. Miał naprawdę wiele szczęścia, bo w środku nocy w pobliżu akurat przechodził mężczyzna, który nie pozostał obojętny na jego wołanie o pomoc. 

Było około trzeciej w nocy, gdy pan Piotr wracał z imprezy. Niedaleko kładki nad rzeką Iławką łączącej ścieżkę rowerową i ulicę Barlickiego, usłyszał wołanie o pomoc.

- Okazało się, że kompletnie pijany mężczyzna wpakował się do rzeki po szyję i ledwo dawał już radę, trzymając się rękoma o betonowe nabrzeże - relacjonuje mieszkaniec. -  Początkowo go nie widziałem, ale poszedłem za głosem i wyciągnąłem go z wody. Był wyziębiony i sztywny jak kukła. Zadzwoniłem po pogotowie i dałem mu kurtkę,  żeby miał jakieś suche okrycie. Nie wiem, ile czasu spędził w rzece, ale pewnie dość dużo. Miał też obite czoło i wiele otarć.

Przemarzniętego mężczyznę ratownicy przetransportowali do szpitala w Iławie. Iławianin, który uratował mu życie, nie znał jego dalszych losów, więc o sprawdzenie stanu niedoszłego topielca poprosiliśmy rzecznika szpitala Tomasza Więcka. Okazało się, że tutejsi lekarze faktycznie zajmowali się ostatniej nocy takim pacjentem, a niezwykłe szczęście towarzyszyło mu już do końca całego incydentu. Nic poważnego mu się nie stało. Dzisiaj rano został wypisany do domu - dowiedzieliśmy się w szpitalu. Ciekawe, czy pamięta, komu zawdzięcza życie i czy wie, jak wiele miał szczęścia.

REKLAMANotus_nowa

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~xgrzesio 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Szacunek za odwagę.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4156 sekundy