wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 listopada 2017, 11:37

W Olsztynie juniorki Zrywu uległy gospodyniom, reprezentantkom UKS WARMISS VOLLEY, 0:3. (Fot. Archiwum zespołu. )

Złapaliśmy "dołek" formy, ciężką pracą na treningach musimy wrócić na właściwe tory - tak ostatnie nieudane mecze juniorek i kadetek MKS-u Zryw-Volley Iława komentuje trener Mieczysław Pietroczuk, podkreślając, że z ostatnich bolesnych porażek trzeba po prostu wyciągnąć mądre wnioski na przyszłość.

JUNIORKI
BOLESNA PORAŻKA JUNIOREK ZRYWU Z WARMISSEM W OLSZTYNIE

W niedzielę 12 listopada siatkarki MKS-u Zryw-Volley Iława zainaugurowały rundę rewanżową eliminacji Ligi Wojewódzkiej Juniorek grupy „B”. Nasze siatkarki uległy dobrze dysponowanym tego dnia gospodyniom UKS WARMISS VOLLEY Olsztyn 0:3 w setach 19:25, 15:25, 19:25. Bardzo dużo strat w ataku oraz w przyjęciu zagrywki powodowało, że nasze juniorki tylko do połowy pierwszego i drugiego seta nawiązywały wyrównaną grę z dobrze grającymi gospodyniami.

- Pozostaje mi tylko pogratulować trenerowi i zespołowi przeciwnika dobrej postawy w tym meczu. Natomiast naszych dziewcząt jeszcze nie stać na grę o wysokie cele sportowe i pozostaje nam tylko praca i wyciąganie wniosków z porażki. Przed nami dwa trudne mecze z liderem naszej grupy - Chemikiem Olsztyn oraz z zespołem Absolwent Sport Club Olsztyn, z którym będziemy walczyć o trzecie miejsce w grupie premiowane udziałem w barażach o finał wojewódzki - komentuje trener Zrywu Mieczysław Pietroczuk.

JUNIORKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Kamila SITNIK - kapitan zespołu, Wiktoria STĘPIEŃ,  Zuzanna IWANKOWSKA, Karolina WAJC, Zuzanna ŚWIETOCHOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Agata KOWALSKA - libero oraz Agata RUDOL, Julia JANUSZEWSKA, Sylwia RADUDZEWSKA, Karolina OLSZEWSKA, Paula ZIĘBA.
TRENERZY: Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk.

KADETKI
FAWORYT ROZGRYWEK Z BRANIEWA ZA SILNY DLA KADETEK ZRYWU

Zdecydowanym zwycięstwem 3:0 z kadetkami Zrywu siatkarki Sparty Braniewo udowodniły, że są pewnym faworytem tegorocznych rozgrywek ligowych. W sobotę 11 listopada w hali sportowej „Mechanik” kadetki MKS-u Zryw-Volley Iława podejmowały w meczu eliminacyjnym grupy „B” rundy rewanżowej Ligi Wojewódzkiej Kadetek faworyta rozgrywek „Spartanki” z Braniewa. Nasze młode zawodniczki tylko na początku każdego seta nawiązywały wyrównaną grę. Przeciwniczki, grając bardzo skutecznie we wszystkich elementach gry, pewnie punktowały, wygrywając w setach 25:14, 25:15, 25:10.

- Doceniam klasę przeciwnika, lecz nasze zawodniczki zagrały słabe zawody, chyba złapaliśmy „dołek” formy i musimy wrócić na właściwe tory, pracując ciężko na treningach. W zespole brakuje lidera, który na własne barki brałby ciężar gry i poderwał zespół do walki - nie ukrywa Mieczysław Pietroczuk. - Za tydzień nasze kadetki rozegrają ostatni mecz w grupie „B” eliminacji Ligi Wojewódzkiej Kadetek w Gołdapi z Jantarem.

KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Wiktoria STĘPIEŃ - kapitan zespołu,  Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Julia JANUSZEWSKA, Hanna WIATROWSKA, Agata KOWALSKA - libero oraz Agata RUDOL, Paula ZIĘBA, Dominika ZAPADKA.
TRENERZY: Małgorzata, Marzena Pietroczuk i Mieczysław.

UWAGA, NABÓR! SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZRYW-VOLLEY

Zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, uczniów szkół podstawowych (klasy III-VII) oraz gimnazjów (klas II-III).

Zapisy i zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 16:30 do 18:00 w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.
Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z trenerami Zrywu:
Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).

W rozegranym w hali "Mechanik" spotkaniu kadetki Zrywu uległy faworytkom z Braniewa 0:3 (fot. archiwum klubu).