REKLAMATYP 1 - British
REKLAMAIPB2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 listopada 2017, 12:33 komentarzy 2

(Fot. M. Kazimierski, zdjęcie ilustracyjne.)

Młody mężczyzna zaangażował się w organizację turnieju gier komputerowych. Zebrał od uczestników wydarzenia wpisowe z przeznaczeniem na zakup obiecanych nagród i pucharów. Wszystko to byłoby przejawem godnej pochwały aktywności, gdyby nie fakt, że 18-latek, zamiast spożytkować środki zgodnie z przeznaczeniem, wydał je na własne potrzeby.

Postępowanie, jakie prowadzili przeciwko młodemu mężczyźnie policjanci z Iławy oraz Prokuratura Rejonowa w Iławie, dobiegło już końca i zakończyło się skierowaniem do sądu aktu oskarżenia. 

- W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że młody mężczyzna, będąc jednym z organizatorów turnieju gier komputerowych, zebrał pieniądze na nagrody od uczestników zawodów - przybliża szczegóły postępowania w tej sprawie mł. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy KPP w Iławie. - Okazało się jednak, że 18-latek, zamiast kupić nagrody oraz puchary dla zwycięskich drużyn, zebraną gotówkę wydał na swoje potrzeby. 

Młody mężczyzna usłyszał zarzut przywłaszczenia i przyznał się do popełnienia tego czynu. Przed sądem odpowie za czyn zagrożony karą pozbawienia wolności do lat 5.

TEMATY na sygnale
REKLAMAszkoła ciechanow

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~a 2 10 miesięcy temuocena: 50% 

    To się brakiem mózgu popisał... co za idiota.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~cs_fan 1 10 miesięcy temuocena: 67% 

    To żeś Łątek pojechał po bandzie

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3786 sekundy