REKLAMASadek

(Fot. Archiwum własne.)

Iławskie Centrum Kultury zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych na casting do grup teatralnych, który odbędzie się 8 stycznia. Zajęcia będą odbywać się od stycznia 2018 r., cyklicznie, co poniedziałek, w poszczególnych grupach wiekowych –  w każdej z nich ilość miejsc jest ograniczona.

Warsztaty teatralne mają na celu wszechstronny rozwój wyobraźni i wrażliwości artystycznej uczestników oraz szeroko rozumianą edukację teatralną, która dostarczy  im odpowiednich narzędzi, aby mogli pewnie czuć się na scenie teatralnej. Będzie to realizowane poprzez udział w ćwiczeniach: integracyjnych, na poprawną dykcję i emisję głosu, kreacje aktorskie, etiudy teatralne na wybrany temat, teatr jednego wiersza, drama, interpretacja tekstu, improwizacja, ruch sceniczny, metody aktorskie. 

Grupy teatralne poprowadzi instruktor teatralny, aktor, reżyser Piotr Weintz. Warsztaty skierowane są zarówno do osób, które posiadają doświadczenie, interesują się aktorstwem i pragną to kontynuować, ale także do tych, którzy tylko marzyli o występie na scenie teatralnej, a do tej pory wydawało się im to czymś nieosiągalnym. ICK zaprasza również wszystkich, którzy chcą przełamać swoją nieśmiałość oraz tkwiące w nich ograniczenia. Na casting wystarczy po prostu przyjść w wygodnym stroju, po uprzednim zapisaniu się do odpowiedniej grupy. Nie trzeba niczego przygotowywać, wystarczy chęć do dobrej, twórczej zabawy. Szczegółowe informacje i zapisy w Iławskim Centrum Kultury, tel. (89) 649 16 16.

ICK
 

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3083 sekundy