REKLAMATyp 3 - Bar mleczny
REKLAMAwoz2
Jedna z artystek zespołu Czerwony Tulipan na scenie festiwalu

Jedna z artystek zespołu Czerwony Tulipan na scenie festiwalu "Nad Jeziorakiem" w Siemianach (fot. archiwum własne).

"Przyjaciele dla przyjaciół. Przeboje i kolędy" - to nazwa charytatywnego koncertu olsztyńskiego zespołu Czerwony Tulipan na rzecz Niny i Krzysztofa Drej z baru Kurka Wodna w Siemianach, gdzie duże straty wyrządził pożar, do jakiego doszło tam w październiku tego roku.

Czerwony Tulipan - to zespół, który tworzy i śpiewa piosenki poetyckie, jak piszą sami muzycy - "piosenki uczucia", ale też piosenki kabaretowe i szeroko rozumiane piosenki literackie. To pięć artystycznych indywidualności: Stefan Brzozowski, Ewa Cichocka, Krystyna Świątecka, Andrzej Czamara i Andrzej Dondalski. Zespół związany jest z Olsztynem i regionem, także z Siemianami, gdzie od lat gości na scenie festiwalu "Nad Jeziorakiem".

Charytatywny koncert Czerwonego Tulipana w Iławie odbędzie się 15 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1. Datki zbierane będą do puszek oraz podczas licytacji. 


 

REKLAMAmc1

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.1549 sekundy