REKLAMADPK
Strażacy musieli wynieść z budynku butlę z gazem, która groziła eksplozją.

Strażacy musieli wynieść z budynku butlę z gazem, która groziła eksplozją.

Pełne ręce roboty mają w ostatnich dniach strażacy w naszym regionie. Kolejny groźny pożar odnotowano dzisiaj (5 grudnia) w Bałoszycach w gminie Susz. Około godziny 13:30 w jednym z mieszkań w budynku wielorodzinnym zapaliły się śmieci w kuchennym śmietniku, a w konsekwencji niestety spłonęło całe pomieszczenie.

Na miejscu, w jednym z mieszkań w bloku w Bałoszycach, interweniowali strażacy ochotnicy z Susza i Kisielic oraz z jednostki PSP z Iławy.

- Najprawdopodobniej doszło do pożaru śmieci w kuchennym śmietniku. Nikt na szczęście nie został poszkodowany, ale niestety pomieszczenie spłonęło doszczętnie - mówi kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy KP PSP w Iławie.

Podczas interwencji istniała groźba wybuchu znajdującej się na wyposażeniu mieszkania butli z gazem, ale strażacy opanowali to zagrożenie, nie dopuszczając do eksplozji.
 

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAekobud
REKLAMAMartex
REKLAMAkomis
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2873 sekundy