REKLAMAzdz2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 grudnia 2017, 14:56 komentarzy 3

(Fot. Info Iława.)

Mikołajkowi goście w iławskim szpitalu i siedzibie Stowarzyszenia Promyk. Przedstawiciele lubawskiego oddziału firmy IKEA Industry, którzy z okazji przypadających 6 grudnia Mikołajek odwiedzili dzisiaj te dwa miejsca w Iławie, przywieźli ze sobą okolicznościowe podarunki od przedsiębiorstwa, które w Lubawie zatrudnia już ponad 1 800 osób.

6 grudnia obchodzimy Mikołajki, dzień, gdy obdarowujemy innych drobnymi upominkami. O tych, którzy w tym szczególnym przedświątecznym okresie przeżywają trudne chwile, przebywając w szpitalu, pamiętała firma IKEA Industry Lubawa. 

Jej przedstawiciele gościli dzisiaj w oddziale pediatrycznym. Szpital otrzymał koce, sztućce i naczynia dla dzieci, bezpieczne zabawki, a mali pacjenci - pluszaki. Elementy wyposażenia takie jak sztućce, talerze, koce oraz wieszaki na ubrania - to z kolei mikołajkowe podarunki, jakie IKEA Industry Lubawa przekazała dzisiaj iławskiemu Stowarzyszeniu Promyk wspierającemu osoby niepełnosprawne i ich rodziny oraz seniorów.

- Na poziomie lokalnym chcemy być dobrym sąsiadem; firmą, która wykorzystując część swoich zysków lub kompetencji swoich współpracowników, pomaga najbliższej społeczności - mówi menedżer ds. komunikacji w lubawskim oddziale IKEA Industry Wanda Chełkowska-Paw. - Oddział IKEA Industry w Lubawie od wielu lat wspiera instytucje działające na rzecz lokalnej społeczności. Są to m.in. domy dziecka w Szymonowie i Pacółtowie, szpital powiatowy w Iławie, ochotnicza i państwowa straż pożarna w Iławie i Lubawie, stowarzyszenia działające na rzecz osób niepełnosprawnych, a także schronisko dla zwierząt w Iławie.

Fot. Info Iława/Stowarzyszenie Promyk.
 

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Aniaw 3 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Bardzo miły gest

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ania 2 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Super.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~sh 1 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Brawo, tak trzymać :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABajka
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7916 sekundy