REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 grudnia 2017, 09:39 komentarzy 9
Aleksandra (po lewej) i Adrianna. Gratulujemy kwalifikacji i życzymy powodzenia w finale konkursu!

Aleksandra (po lewej) i Adrianna. Gratulujemy kwalifikacji i życzymy powodzenia w finale konkursu! (Fot. materiały prasowe.)

Iławianka Aleksandra Grysz, absolwentka Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego, studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, jest reprezentantką naszego miasta w tegorocznej, 27. edycji konkursu Miss Warmii i Mazur. Reprezentantkę w finale regionalnego konkursu ma również gmina Iława. Kciuki trzymamy także za pochodzącą z Rudzienic Adriannę Jaros, dzisiaj mieszkającą w Warszawie.

Jak informują organizatorzy regionalnego konkursu piękności, jego wielki finał odbędzie się 9 grudnia. O tytuł najpiękniejszej mieszkanki Warmii i Mazur rywalizować będzie 18 kandydatek, wśród nich pochodząca z Iławy Aleksandra Grysz i pochodząca z Rudzienic Adrianna Jaros.

Obie dziewczyny biorą także udział w jednym z konkursów towarzyszących wyborom. W sięgnięciu po tytuł Miss Warmii i Mazur Azulena 2017 mogą im pomóc internauci, oddając głosy w mediach społecznościowych. 

LINK

Gratulujemy Aleksandrze i Adriannie kwalifikacji do finału konkursu i życzymy powodzenia!

Azulena, producent strojów kąpielowych, to jeden z partnerów konkursu. Stąd udział dziewcząt w rywalizacji o dodatkowy tytuł - Miss Warmii i Mazur Azulena 2017 (fot. Miss Warmii i Mazur - materiały prasowe).

REKLAMATyp 3 - Bar mleczny

9Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~quick 9 10 miesięcy temuocena: 67% 

  Dupy nie urywa!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mich 8 10 miesięcy temuocena: 67% 

  najs :D

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~aga 7 10 miesięcy temuocena: 50% 

  Aleksandra Grysz, nie dość, że ładna to jeszcze inteligentna, co nie zawsze idzie w parze. W Żeromku oprócz brylowania w konkursach piękności, brylowała w różnego rodzaju olimpiadach. Np Alfik Humanistyczny I miejsce w województwie, Ogólnopolski konkurs krasomówczy, konkursy recytatorskie i inne. Tatuś też ma swoje dokonania w pracy. Znany i lubiany dzielnicowy. Trzymam kciuki za Olę i jestem dumna, że właśnie ona reprezentuje nasze miasto. dziewczyna ma dobrze poukładane w głowie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kolega 6 10 miesięcy temuocena: 100% 

  powinno być podpisane "Mama"

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ilawianka 5 10 miesięcy temuocena: 43% 

  bez szału, sama znam ładniejsze dziewczyny z naszego miasta, ale podziwiam za odwagę

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nick 4 10 miesięcy temuocena: 60% 

  Nic pięknego.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hejt 3 10 miesięcy temuocena: 67% 

  Jacy tam hejterzy, tego nie da się hejtować :) Piękne

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~menemis 2 10 miesięcy temuocena: 50% 

  Zdjęcia amatorskie! Tragedia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Józek ze wsi 1 10 miesięcy temuocena: 83% 

  3,2,1..0 Strat! Zaraz hejterki się zlecą :-)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2992 sekundy